jobot24.pl

jobot24.pl – praca, biznes, finanse

pliki do pobrania
Biznes

Pliki do pobrania

Play station bądź x box to marzenie prawie każdego dziecka. Coraz częściej jednak w wielu modelach odtwarzaczy tradycyjne płyty zastępowane są cyfrowymi kodami.
Dzięki temu zakupiona gra jest gotowa do pobrania tuż po zakupie i klient nie musi czekać aż jego zamówienie zostanie wysłane z magazynu. Po opłaceniu konkretnego kodu kupujący otrzymuje wiadomość w której zawarte są pliki do pobrania.
Ceny kodów mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad stu złotych. Wybór gier jest bardzo duży i nieustannie się powiększa, gdyż na rynku cały czas pojawiają się nowe wersje gier i liczne ulepszenia klasycznych wersji.
Oczywiście każda stacja grająca potrzebuje odtwarzacza w postaci komputera bądź telewizora. Instalacja jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut, gdyż do wybranego sprzętu należy jedynie podłączyć kabel i skonfigurować ustawienia.
Ceny stacji mieszczą się w przedziale od tysiąca do kilku tysięcy złotych. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto zapoznać się z opiniami innych użytkowników.

pliksy.pl